ММО фізиків


07 червня 2018 року у приміщенні Славутицького ліцею відбулося підсумкове засідання ММО вчителів фізики та астрономії закладів загальної середньої освіти міста, на якому було проаналізовано діяльність ММО протягом 2017/2018 навчального року.Шановні колеги! Щиро бажаю вам успіхів!
 Керівник ММО Тараброва С.М.
29 серпня 2017 року у приміщенні Славутицького ліцею відбулося установче засідання ММО вчителів фізики та астрономії загальноосвітніх навчальних закладів міста. План роботи ММО вчителів фізики та астрономії на 2017/2018 навчальний рік


16 червня 2017 року у приміщенні Славутицького ліцею відбулося підсумкове засідання ММО вчителів фізики та астрономії загальноосвітніх навчальних закладів міста, на якому було проаналізовано діяльність ММО протягом 2016/2017 навчального року


Мрії: "Попереду - відпустка... До зустрічі, гарного всім відпочинку!"
09 лютого 2017 року у приміщенні Славутицького ліцею відбулося друге засідання ММО вчителів фізики та астрономії загальноосвітніх навчальних закладів міста. Засідання проводилося у форматі семінару-практикуму. Основним було питання "Персональний блог як інструмент удосконалення роботи вчителя" (майстер-клас учителя фізики та астрономії Славутицького ліцею Тарабрової С.М.).

Також було обговорено і відзначено високу результативність участі ліцеїстів у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії; розглянуто завдання, запропоновані учням на обласному етапі олімпіад. 

Відповідно до плану роботи ММО серед питань порядку денного були: стан виконання навчальних програм з фізики та астрономії на кінець І семестру, підготовка матеріалів до міської педагогічної виставки «Освіта Славутича-2017», організаційні заходів щодо залучення учнів шкіл міста до участі у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня-2017» та деякі інші.
Учасників засідання було проінформовано про можливість участі 16 лютого 2017 року в обласному семінарі-практикумі для вчителів фізики, які працюють з обдарованими дітьми. 
 
Керівник ММО вчителів фізики та астрономії С. Тараброва


Шановні колеги! Чергове засідання ММО фізиків 
відбудеться 09 лютого 2017 року о 15:30 у Славутицькому ліцеї (кабінет № 310). 
Порядок денний зазначено у Плані роботи міського методичного об'єднання вчителів фізики на 2016/2017 навчальний рік

З Новим роком, колеги! Хай всім нам щастить!

29 серпня 2016 року у приміщенні Славутицького ліцею відбулося установче засідання ММО вчителів фізики та астрономії загальноосвітніх навчальних закладів міста, на якому було розглянуто нормативно-правові документи щодо організації навчально-виховного процесу з фізики та астрономії у поточному навчальному році та затверджено 
 План роботи міського методичного об'єднання вчителів фізики на 2016/2017 навчальний рік Керівник ММО вчителів фізики та астрономії С. ТараброваВчителі фізики у якості учнів на підсумковому  засіданні ММО:  ми посміхаємося, бо працювали творчо і плідно.

 24 травня 2016 року у приміщенні Славутицького ліцею відбулося засідання ММО вчителів фізики та астрономії загальноосвітніх навчальних закладів міста, на якому підбивалися підсумки роботи методичного об'єднання протягом поточного навчального року.
План роботи виконано у повному обсязі. Накреслено плани на майбутнє.
 Керівник ММО вчителів фізики та астрономії С. Тараброва


 
 Шановні колеги! Підсумкове  засідання ММО фізиків 
відбудеться 24 травня 2016 року о 15:30 у Славутицькому ліцеї (кабінет № 310). 
Порядок денний зазначено у Плані роботи міського методичного об'єднання вчителів фізики на 2015/2016 навчальний рікАктуально! Шановні колеги, ознайомтеся з "Методичними рекомендаціями щодо ущільнення навчального матеріалу інваріантної складової навчального плану у 2015/2016 навчальному році" та  наказом МОН України від 08.02.2016 № 94 "Про затвердження орієнтовних вимог до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році" ("Фізика" на сторінках 26, 27 зазначеного наказу). Зверніть увагу на те, що ДПА випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня проводиться у письмовій формі з навчальних предметів згідно з переліком, затвердженим наказом МОН України від 16.09.2015 № 940 "Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році".  Завдання для проведення атестаціїї з фізики укладає учитель, погоджує педагогічна рада та затверджує керівник навчального закладу. Завдання мають відповідати державним вимогам до рівня  загальноосвітньої підготовки учнів, визначеними навчальними програмами, затвердженими МОН України.
При добірці атестаційних завдань з фізики для учнів 9-х класів використовуйте рекомендоване МОН України навчальне видання "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізики. 9 клас".
 Керівник ММО вчителів фізики та астрономії С. Тараброва. 11 лютого 2016 року. 


Шановні колегиОзнайомтеся з інформацією про дослідно-експериментальну та інноваційну діяльність у Славутицькому ліцеї. Якщо у вас є бажання розпочати власну дослідно-експериментальну чи інноваціну діяльність, і у вас виникають питання, звертайтеся за консультацією. 
 Керівник ММО вчителів фізики та астрономії С. Тараброва. 05 лютого 2016 року.  

Шановні колеги! Друге засідання ММО фізиків 
відбудеться 21 січня 2016 року о 15:30 у Славутицькому ліцеї (кабінет № 308). 
Порядок денний зазначено у Плані роботи ММО (План роботи міського методичного об'єднання вчителів фізики на 2015/2016 навчальний рік)


 Такі ми  усміхнені, бо поруч друзі-колеги:
Відсутня фотограф Тараброва Світлана
Всі фізики на місці. Фотографує колега-математик Шишкіна Ірина
Відсутній фотограф Стеценко Віталій


 21 січня 2016 року у приміщенні Славутицького ліцею відбулося засідання ММО вчителів фізики та астрономії загальноосвітніх навчальних закладів міста. Засідання мало характер семінару-практикуму, оскільки стрижневими питаннями були наступні:

1. Фізична задача як поштовх до пізнання. Інтерактивні методи навчання (з досвіду роботи учителя фізики Славутицького ліцею Полулях Т.П.).

2. Аналіз результативності участі ліцеїстів у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики; розгляд завдань, запропонованих учням на обласному етапі олімпіади.

Також були розглянуті питання порядку денного стосовно стану виконання навчальних програм з фізики та астрономії на кінець І семестру, підготовки матеріалів до міської педагогічної виставки «Освіта Славутича-2016», організаційних заходів щодо залучення учнів шкіл міста до участі у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня-2016».

Атмосфера засідання була такою, яка надихає на творчий підхід до розв’язання професійних завдань. 

Комментариев нет: