четверг, 13 февраля 2020 г.

Створюємо індивідуальні освітні траєкторії

13 лютого 2020 року відбувся теоретико-практичний семінар"Формування індивідуальної освітньої траєкторії педагога в умовах інноваційного простору". На семінарі розглянуто мотиви, які спонукають педагога до самоосвіти; види діяльності в процесі самоосвіти, які сприяють професійному зростанню учителя; напрями моделювання індивідуальної траєкторії безперервної освіти й самоосвіти педагога як персонального шляху реалізації особистісного потенціалу. Відбулося обговорення індивідуальних траєкторій проведення самодіагностування для виявлення індивідуально-особистісних і професійних установок, рівня професійної компетентності, сформованості компетенцій, самопізнання; індивідуальних траєкторій організації самостійної роботи; індивідуальних траєкторій планування і створення методичного продукту. Виникла дискусія щодо умов, за яких просування індивідуальною освітньою траєкторією буде успішним; внутрішніх факторів, що містять спонукання до вершин самопізнання. Конструктивно обговорювався алгоритм створення індивідуальних освітніх траєкторій педагога та його змістовне наповнення.
По завершенню теоретичної частини семінару учителі заповнили "Анкету педагога", розміщену на блозі ліцею. 
Шановні учителі! Я вдячна вам за атмосферу взаєморозуміння, в якій пройшов семінар, за готовність до співпраці у створенні індивідуальних освітніх траєкторій. У зручний для вас час використовуйте інформацію, відображену у презентації "Формування індивідуальної освітньої траєкторії педагога" 



среда, 5 февраля 2020 г.

Захист навчальних проєктів

05 лютого 2020 року учні 12 групи захищали навчальні проєкти, які вони виконували в рамках вивчення теми "Теплові явища", а саме: "Екологічні проблеми теплоенергетики та теплокористування", "Енергозбережувальні технології", "Холодильні машини", "Теплові насоси", "Унікальні фізичні властивості води", "Рідкі кристали та їх використання", "Наноматеріали". Злагоджена робота у командах, вміння активно слухати, толерантне ставлення до думки колеги стало запорукою того, що проєкти були виконані і захищені виключно на високому рівні. Всі проєкти були підпорядковані наскрізній компетентності "Екологічна безпека і сталий розвиток". Ліцеїсти продемонстрували відповідальне ставлення до довкілля, розуміння необхідності створення комфортного середовища існування людини, дбайливого ставлення до  природи, її збереження для майбутніх поколінь. Матеріали семінару будуть узагальнені і представлені на міській педагогічній виставці "Освіта Славутича-2020". Шановні учні, я вдячна вам за вашу роботу і небайдужість!










Результати ІІІ(обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Мої щирі вітання ліцеїсту 43 групи біолого-хімічного профілю навчання Яков'яку Олександру, який посів ІІІ місце на обласній олімпіаді з астрономії. Моя глибока повага колезі Полулях Тетяні Петрівні, яка доклала великих зусиль для підготовки призера! Дякую вам!